خرید تسمه

خرید تسمه صنعتی

خرید تسمه یکی از نیازهای مهم و ضروری جامعه‌ی صنعتی است. امروزه بسیاری از وسایلی که در دسترس و استفاده‌ی روزمره ماست برای انجام کار، به تسمه نیاز دارد. این وسایل شامل لوازم خانگی پرمصرف مثل لباس‌شویی، کولرهای آبی و خودروهای سواری است. در اندازه‌های بزرگ‌تر، تمامی کارخانه‌ها، ماشین‌های سنگی و ادوات کشاورزی نیز از آن برای انجام کار استفاده می‌کنند؛ بنابراین، از ضروری‌ترین خریدهایی است که تأمین آن باید به‌موقع و در زمان مناسب خود انجام شود. کارخانه‌های زیادی با استفاده از متریال مختلف مثل پلاستیک‌های CR و مواد پلیمری مشغول تولید کانوایرهای (Conveyor) صنعتی هستند.

خرید تسمه نوار نقاله

خرید تسمه نوار نقاله، تقریباً برای تمامی کارخانه‌ها ضروری است. چرا که تمامی مواد اولیه، مواد فراوری و تولیدشده برای منتقل شدن از یک نقطه به نقطه‌ی دیگر باید بر روی نوار نقاله قرار بگیرند. نوار نقاله‌های بسیاری با ویژگی‌های مختلف برای استفاده در کارخانه‌ها تولیدشده‌اند. برای خرید هر کدام باید نیاز دستگاه‌های خط تولید و ویژگی‌های مربوط به آن را در نظر گرفت.

خرید تسمه
خرید تسمه

خرید تسمه‌نقاله گریپ

نقاله گریپ یکی از انواع نوار نقاله است که سطح آج‌دار و لانه زنبوری دارد. از این نقاله در کارخانه‌های کارتن‌سازی، دستگاه‌های قالی‌شویی و غیره استفاده می‌شود؛ بنابراین خرید تسمه‌نقاله گریپ، علاوه بر کارخانه‌ها برای صنف‌های قلی شویی نیز مهم و ضروری می‌باشد. نقاله گریپ با سطح آج‌دار در دستگاه قالی‌شویی قرارگرفته و با حرکت بر روی فرش مانند فرچه عمل می‌کند. سپس موجب شست‌وشوی فرش می‌شود. به‌طور مستقیم بافرش در تماس است و کیفیت آن بر کیفیت فروش و شست‌وشو تأثیرگذار است؛ بنابراین باید به تعویض به‌موقع آن توجه داشت.

خرید تسمه پی‌وی‌سی و پی یو

نوار نقاله pvc و pu از مهم‌ترین موارد مصرفی کارخانه‌های مواد غذایی و صنایع نفت و پتروشیمی هستند. چرا که ده دلیل پی‌وی‌سی و مواد پلیمری موجود در ساختار آن‌ها، برای استفاده در محیط‌های حساس مناسب هستند. به‌عنوان مثال، نوار نقاله پی‌وی‌سی به علت ساختار آن و همچنین رنگ روشن (آبی، سفید و سبز) دارای خاصیت آنتی باکتریال است؛ بنابراین در کارخانه‌های تولید مواد خوراکی و مواد غذایی خرید تسمه پی‌وی‌سی لازم و حتی ضروری است. نوار نقاله پی یو دارای مواد پلیمری آنتی استاتیک بوده و مناسب استفاده در کارخانه‌های تولید مواد شیمیایی است.

فروشگاه تسمه پیشرو صنعت
فروشگاه تسمه پیشرو صنعت

خرید تسمه توری نقاله

توری نقاله، یکی از انواع نوار نقاله‌های آهنی است که به صورت سیم‌های درهم‌تنیده تولید می‌شود. بیشتر در نانوایی‌ها و مراکز تولید نان از توری نقاله استفاده می‌شود. جنس توری نقاله از گالوانیزه و استیل است.

خرید تسمه انتقال نیرو

در تمامی دستگاه‌های صنعتی، یک رابط مکانیکی برای انتقال انرژی از موتور دستگاه به سایر عضوها لازم است؛ بنابراین تمامی کارخانه‌ها برای انجام کار و توزیع انرژی بین عضوهای دستگاه به خرید تسمه انتقال نیرو نیاز دارند.

فروشگاه تسمه پیشرو صنعت
فروشگاه تسمه پیشرو صنعت

خرید تسمه تایمینگ

یکی دیگر از انواع پرمصرف تسمه‌های صنعتی، تایم یا تایمینگ است که وظیفه‌ی انتقال قدرت در زمان‌بندی‌های معین را بر عهده دارد. به‌طوری‌که موتور دستگاه را به پول وصل کرده و انرژی موتور را به پولی‌ها منتقل می‌کند. تایمینگ ها در انواع دندانه‌دار و شیاری موجود هستند. تعداد دندانه‌ها و جنس تایمینگ تعیین بنا به دستگاه‌های مختلف متفاوت است. از طرفی عرض و ضخامت تایمینگ بر اساس موتور و دستگاه‌ها مختلف است. تایمینگ ها در انواع خودروهای سواری و دستگاه‌های بزرگ صنعتی برای انتقال نیرو به کار می‌روند. در ساختار تایمینگ ها نیز از مواد پلیمری و پلی اورتان استفاده می‌شود که با آن خاصیت ضد استاتیک می‌بخشد.

خرید تسمه شیاری

از انواع نوارهای انتقال نیرو نیز می‌توان به شیاری‌ها اشاره کرد. حلقه‌های قابل‌انعطاف شیاری به صورت مداربسته عرضه می‌شوند. در خرید تسمه شیاری باید به عرض، ضخامت و همچنین فاصله‌ی بین شیارها توجه بسیاری داشت. به فاصله‌ی بین شیارها گام می‌گویند. گام در انواع مختلف حلقه‌های شیاری متفاوت بوده و نسبت به دستگاه‌های مختلف فرق می‌کند. در اکثر کارخانه‌های صنایع شیمیایی، کارخانه‌های لاستیک‌سازی، خودروسازی و صنایع سخت مصالح ساختمانی از انواع حلقه‌های شیاری استفاده می‌شود.

pishro san'at belting
pishro san’at belting

خرید تسمه وی بلت

شاید زیاد با کلمه وی بلت v-belt آشنا نباشید. حلقه‌های وی بلت همان تسمه دینم ها هستند که به علت مقطع وی شکل، به آن‌ها وی بلت یا پروانه گفته می‌شوند. در بسیاری از صنایع و کارخانه‌ها و همچنین خودروهای سواری کاربرد دارد. می تون گفت دینام و تایمینگ از پرکاربردترین موارد مصرفی در خودروهای سواری هستند. روکش وی بلت در انتخاب آن برای دستگاه‌های مختلف متفاوت است. کمباین‌ها و ماشین‌های بزرگ کشاورزی نیز از وی بلت استفاده می‌کنند. یکی از خصوصیات منحصربه‌فرد وی بلت، توانایی گرفتن شوک و لرزش و عدم انتقال آن به سایر بخش‌ها است.

خرید تسمه از فروشگاه پیشرو صنعت

یکی از اصولی که در خرید تسمه و تمامی وسایل مورداستفاده روزمره باید رعایت شود؛ خرید از فروشگاه‌ها و مراکز معتبر است. فروشگاه پیشرو صنعت، بیش از سه دهه در واردات و خریدوفروش تسمه دارای تجربه می‌باشد؛ بنابراین می تواند مرکز خرید مناسبی برای محصولات موردنظر شما باشد. پیش از خرید می‌توانید با مشاورین فروشگاه پیشرو صنعت تماس گرفته و از مشخصات، قیمت و سایر موارد مطلع شوید. همچنین خرید و ارسال تسمه به تهران و تمام شهرستان‌ها امکان‌پذیر است