تسمه نوار نقاله

کیفیت تسمه نوار نقاله در بسیاری از صنعت‌ها از اهمیت بسیاری برخوردار است. ترکیب تسمه نوار نقاله لاستیک و منجید می‌باشد. این قطعه پرمصرف در بسیاری از صنعت‌ها و کارخانه‌های مختلف کاربرد دارد. کیفیت تسمه نوار نقاله در کارکرد و کارایی سیستم صنعت‌ها بسیار مهم است. منجید در تسمه بسیار اهمیت دارد. این قطعه به استواری تسمه بسیار کمک می‌کند. مقاومت بالای منجید باعث می‌شود تسمه نوار نقاله استقامت و کارایی بیشتری را در زمان استفاده داشته باشد. البته این نکته بسیار اهمیت دارد که در کشورهای مختلف تولیدات تسمه نوار نقاله بسیار اهمیت دارد.

کیفیت تسمه نوار نقاله و کاربرد آن

همان‌طور که گفته شد کیفیت تسمه نوار نقاله در بسیاری از کارخانه‌ها و صنعت‌های مختلف مهم است. از تسمه نوار نقاله در صنعت معدن و زغال‌سنگ بسیار استفاده می‌شود.  همچنین از تسمه نوار نقاله در صنایع فلزی نیز استفاده می‌شود. به دلیل کیفیت تسمه نوار نقاله از این قطعه در صنعت دارویی نیز استفاده می‌شود. در صنعت دارویی به دلیل تقاضای زیاد بسیار استفاده می‌شود. از تسمه نوار نقاله برای جابه‌جایی مواد مختلف و بسیاری از صنعت‌های مهم استفاده می‌شود. 

گروه بازرگانی پیشرو صنعت

از تسمه فروشی تهران می‌توان به این بازرگانی اشاره کرد. این گروه باپشتکار و تجربه چندین ساله درزمینهٔ صادرات و واردات انواع تسمه آمادگی همکاری با تمامی شرکت‌ها و ارگان‌های داخل و خارج از کشور می‌باشد.

 گروه بازرگانی پیشرو صنعت با دادن اطلاعات کافی در مورد محصولات امکان انتخاب و تصمیم‌گیری را برای مشتریان گرامی فراهم می‌سازد. با مراجعه به سایت www.tasmehps.com با ما همراه باشید.

آدرس دفتر مرکزی: تهران – خیابان سعدی جنوبی – بعد از بانک کارآفرین – کوچه خوانساری – کوچه یکم -پلاک 5- واحد 3

تلفن:02133961399       02133961408        فکس:02133939712

فروشگاه: تهران – خیابان سعدی جنوبی – بین اکباتان و امیرکبیر- کوچه نفیسی- پاساژ جوانشیر- طبقه 2- پلاک 2

ایمیل: info@tasmehps.com

تلفن: 02133957216                   

02133957217