شنبه _پنج شنبه 10:00_18:00
 تسمه نوار نقاله قالیشویی

تسمه نوار نقاله قالیشویی

نوار نقاله قالیشویی چیست؟

یکی از مهم ترین خدماتی که امروزه به صورت صنعتی ارائه می‌شود، خدمات قالیشویی است. امروزه بسیاری از قالیشویی ها به دستگاه‌های مدرن صنعتی مجهز شده‌اند. نوار نقاله قالیشویی، یکی از انواع تسمه نوار نقاله است که در دستگاه‌های صنعتی قالیشویی به کار می‌روند. نوار نقاله از مهم ترین اجزای دستگاه‌های فرش شویی به شمار می‌روند. چرا که نوار نقاله، تنها بخشی از دستگاه است که در تماس مستقیم با فرش بوده و باعث به حرکت در آوردن آن می‌شود. نوار نقاله‌های فرش شویی را به عنوان تسمه برس دار یا فرچه صنعتی نیز می‌شناسند؛ بنابراین برای شستشوی قالی، فرش و موکت دیگر نیازی به نیروی انسانی نیست. چرا که دستگاه‌های پیشرفته با استفاده از فناوری‌های به روز رفته رفته جایگزین انسان‌ها می‌شوند.

با آپارتمانی شدن زندگی انسان‌ها و جایگزینی خانه‌های کوچک با خانه‌های بزرگ ویلایی، قالیشویی ها فعال‌ترین حیطه‌ی خدماتی به شمار می‌روند. چرا که افراد بسیاری، قابلیت شستشوی فرش‌ها و لوازم خانگی را ندارند. از طرفی شستشوی این لوازم با آب شرب، کار صحیحی نیست و از لحاظ اقتصادی نیز مقرون به‌صرفه نیست؛ بنابراین؛ کیفیت دستگاه‌های قالیشویی برای مشتری‌های قالیشویی بسیار اهمیت دارد. با توجه به قیمت بالای لوازم خانگی و همچنین فرش‌ها، نگرانی در مورد کیفیت شستشوی فرش، بی‌مورد نیست. از مواردی که در کیفیت دستگاه و همچنین کیفیت شستشو تاثیرگذار است، نوار نقاله قالیشویی است. اگر صاحب یک قالیشویی مجهز به دستگاه‌های صنعتی و مدرن هستید؛ در خرید نوار نقاله با کیفیت و قیمت مناسب دستگاه دقت کنید. چرا که اعتبار شما نزد مشتری در گرو کیفیت کار شماست.

مشخصات نوار نقاله قالیشویی

نوار نقاله قالیشویی با توجه به دستگاه‌های مختلف ( اتوماتیک و نیمه اتوماتیک) مشخصات متفاوتی دارند. برخی از مشخصات کلی نوار نقاله‌های قالیشویی عبارت است از موارد زیر:

  • قابلیت یا عدم قابلیت تنظیم فشار
  • قابلیت تنظیم برس ها
  • تعداد برس های دیسکی
  • تعداد برس های استوانه‌ای
  • ابعاد نوار نقاله ( طول، عرض و ضخامت)

کاربرد نقاله قالیشویی

همان‌طور که در ابتدا گفتیم، نوار نقاله قالیشویی یکی از مهم ترین اجزای دستگاه فرش شویی بوده و بر کیفیت شستشو تاثیرگذار است. برای شستشوی انواع فرش باید از نوار نقاله با کیفیت استفاده کرد. با استفاده از نوار نقاله بی کیفیت، نه تنها شستشوی خوبی نخواهید داشت، بلکه باعث آسیب رسیدن به فرش خواهید شد. ازجمله کاربرد نوار نقاله در دستگاه‌های فرش شویی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • شستشوی کامل و همه جانبه فرش
  • شستشوی سریع فرش
  • شستشوی کامل کف و مواد شوینده از عمق فرش
  • از بین بردن لکه‌های فرش
  • از بین بردن گرد و غبار فرش

خرید نقاله قالیشویی از فروشگاه تسمه پیشرو صنعت

نوار نقاله قالیشویی، یکی از انواع تسمه‌های نوار نقاله است که به عنوان نقاله گریپ نیز شناخته می‌شود. نقاله گریپ که در دستگاه‌های قالیشویی به کار گرفته می‌شود؛ با حرکت منظم موجب جابه‌جایی و شست‌وشوی فرش می‌شود. فروشگاه تسمه پیشرو صنعت یکی از واردکننده‌های نوار نقاله در تهران_ سعدی می‌باشد. تمامی تسمه‌های صنعتی موجود در فروشگاه تسمه پیشرو صنعت با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مشتریان عرضه می‌گردد. برای خرید تسمه قالیشویی می‌توانید به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کرده و ی از طریق شماره‌های تماس با ما در ارتباط باشید.

fa_IR