شرکت پیشرو صنعت آرشیت
ارائه خدمات آپارت سرد و گرم تسمه‌های صنعتی، شرکت پیشرو صنعت آرشیت

آپارات تسمه‌ نقاله

انجام پارات سرد و گرم تسمه
آپارات نوار نقاله
آپارات تسمه
انجام آپارات و نصب تسمه‌های صنعتی
نصب تسمه های صنعتی
درباره ما

انجام آپارات سرد و گرم تسمه کانوایر

گروه بازرگانی پیشرو صنعت از سال 1368 در خصوص واردات و فروش و آپارات تسمه نقاله ، فعالیت خود را آغاز نموده.

بازرگانی پیشرو صنعت سعی دارد باپشتکار و تکیه‌بر سال‌ها تجربه، همواره خدمات ارزنده ایی را اراِئه دهد و در سرعت بخشیدن به فعالیت‌های صنعتی کشور بیش‌ از پیش نقش ایفا کند.

ازاین‌رو همکاری طولانی با بهترین کمپانی‌های تولید تسمه در سراسر جهان و واردات تسمه را از سال‌ها پیش آغاز نموده و برای بهتر شدن در این عرصه به تلاش خود ادامه خواهد داد.

امتیازات ویژه خدمات آپارات نوار نقاله با پیشرو صنعت
آیکن
تجربه و تخصص

 تکنسین‌ها و کارشناسان متخصص و حرفه‌ای در زمینه آپارات (نصب)، تنظیم، تعویض و نگهداری تسمه‌های صنعتی با بهترین ابزار آپارات نوار نقاله.

repair-min
فروش تسمه‌های آپارات شده

در صورت تمایل، تسمه‌های خریداری شده از پیشرو صنعت بصورت آپارات شده برای شما ارسال خواهد شد

robotic-arm-min
آپارات در محل

ارسال تکنسین باتجربه و حرفه‌ای به محل مورد نظر شما برای انجام آپارات (نصب) انواع تسمه‌های صنعتی

price-tag-min
قیمت مناسب

ارائه خدمات آپارات و نصب انواع تسمه و استفاده از تجهیزات و ابزارهای حرفه‌ای صنعتی با قیمت‌های مناسب و رقابتی 

ارسال درخواست آپارات نور نقاله
ارائه خدمات آپارات انواع تسمه‌های صنعتی توسط کارشناسان مجرب پیشرو صنعت

ضرورت انجام آپارات نوار نقاله بصورت حرفه‌ای

بسیاری از انواع تسمه‌ صنعتی به‌ صورت رول‌های مدار باز به بازار عرضه می‌گردند. اکثراً تسمه‌ها به‌صورت رول‌های باز قابل استفاده در صنایع نمی‌باشند و برای استفاده از آن باید عملیات آپارات نوار نقاله انجام شود.

از انواع تسمه‌های صنعتی که به اتصال نیاز دارند می‌توان به نوار نقاله، تسمه انتقال نیرو، تسمه PVC، تسمه PU، تسمه پلی کورد و پلی اورتان اشاره کرد.

تعداد اندکی از تسمه‌ها مثل تسمه وی بلت و انواع مداربسته تایمینگ به اتصال نیاز ندارند و مستقیماً به بازار عرضه می‌شوند. از انواع وی بلت که به آپارات نیاز دارند می‌توان به نوار V_belt استخوانی اشاره کرد.

آپارات تسمه یا همان تنظیم نوار نقاله صنعتی یک فرآیند حیاتی و ضروری در صنعت است. انجام آپارات تسمه به صورت حرفه‌ای بسیار مهم است و دارای تأثیرات مثبت بسیاری است که عبارتند از:

آموزش آپارات نوار نقاله

روش‌ های آپارات تسمه نقاله

آپارات گرم تسمه نوار نقاله

بسیاری از تسمه‌ های صنعتی به‌صورت رول‌های نوار باز به بازار عرضه می‌شوند؛ بنابراین برای استفاده از این تسمه‌ها در صنایع و دستگاه‌ها و ماشین‌های مختلف باید پیش از استفاده در اندازه‌های مناسب دستگاه‌ها بریده و به‌صورت مداربسته تحویل داده شوند. آپارات به روش گرم یکی از مطمئن‌ترین راه‌های اتصال دو سر نوار نقاله و تولید نوار مداربسته می‌باشد. آپارات گرم معمولاً به‌وسیله‌ی دستگاه‌های حرارتی و چسب‌های قوی انجام می‌شود. به‌عنوان مثال برای آپارات تسمه PVC دو سر نوارنقاله را به‌صورت دندانه‌دار (هفت و هشت) پانج می‌کنند. دو سر نوار نقاله PVC زیر دستگاه داخل یکدیگر به‌وسیله‌ی چسب‌های سیمانی قوی ( سری cement SC series) مچ می‌شوند. علاوه بر این‌ها یک‌لایه به‌عنوان فیلم PVC روی محل اتصال دو سر تسمه، برای یکنواخت شدن محل پانج قرار می‌گیرد.

در آپارات تسمه انتقال نیرو دو سر نوار نقاله به‌صورت اریب بریده شده و سپس عمل لویس بر آن انجام می‌شود. عمل لویس یا سنگ‌زنی برای نازک کردن ضخامت در محل بریده شده انجام می‌شود؛ تا اینکه در هنگام اتصال تفاوتی میان ضخامت نوار انتقال نیرو و محل اتصال دو سر آن وجود نداشته باشد؛ بنابراین آپارات گرم تسمه‌های صنعتی یک عمل کاملاً تخصصی بوده و به مهارت بالایی نیاز دارد.

ویژگی‌های آپارات گرم نوار نقاله:

آپارات سرد نوار نقاله

علاوه بر روش‌های گرم و استفاده از دستگاه و چسب‌های حرارتی برای اتصال دو سر تسمه نوار نقاله از روش‌های سرد نیز استفاده می‌شود. آپارات تسمه صنعتی به روش‌های سرد به‌وسیله‌ی چسب‌های سیمانی و همچنین ابزارهای اتصال انجام می‌شود. برای انجام آپارات سرد نیز لویس و سنگ‌زنی نیز انجام می‌شود.

از انواع ابزارهای مکانیکی در آپارات سرد می‌توان به بست و چنگ تسمه اشاره کرد. در اتصالات سرد از لایه‌های چسباننده، منجید، چنگ و انواع بست ها استفاده می‌شود. آپارات سرد یکی از راهکارهای به‌صرفه و همچنین سریع برای اتصال دو سر نوار نقاله می‌باشد. برای انجام آپارات سرد و استفاده از اتصال دهنده‌های مکانیکی نیز باید دقت بسیاری داشت.

ویژگی‌های آپارات سرد:

اتصال گرم به دلیل دوام و استحکام بالا نسبت به اتصال سرد ارجحیت دارد؛ اما در صورتیکه آپارات سرد به‌دقت و با مهارت انجام شود به دلیل هزینه‌ی کمتر نسبت به آپارات گرم، گزینه‌ی مناسبی برای استفاده از نوار نقاله است.

برای انجام حرفه‌ای آپارات سرد و گرم با تماس بگیرید.

ثبت سفارش آنلاین
کارشناسان ما برای نهایی سازی سفارش با شما تماس خواهند گرفت.
محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید:
آپارت سرد و گرم نوار نقاله

خدمات آپارات نوار نقاله پیشرو صنعت

بازرگانی پیشرو صنعت با ارائه‌ی انواع تسمه‌های صنعتی و فروش به‌صورت حضوری و غیرحضوری و همچنین ارسال به سراسر کشور، خدمات آپارات تسمه را نیز به روش‌های سرد و گرم ارائه می‌کند.

با خرید انواع تسمه صنعتی، آپارات به روش‌های گرم و سرد و در اندازه‌های سفارشی مشتری انجام می‌شود. برای اطلاع از قیمت، مشخصات و همچنین انجام آپارات گرم و سرد تسمه با ما در تماس باشید و یا به‌صورت حضوری به آدرس فروشگاه تسمه پیشرو صنعت مراجعه کنید.

کمپانی Habasit سوئیس
کمپانی Gate Belt
کمپانی Nitta ژاپن
لوگوی برند good year