شرکت پیشرو صنعت آرشیت

درباره ما

آیکن تسمه های صنعتی با کیفیت

فروش انواع تسمه‌های صنعتی

ارائه انواع تسمه نقاله (ساده و آج‌دار)، تسمه انتقال نیرو، تسمه شیاری، تسمه نانوایی، تسمه خمیرگیر، تسمه چاپ و بسته‌بندی، تسمه کارتن‌سازی، تسمه صنایع غذایی و دارویی، تسمه pvc، تسمه pu، تسمه تایمینگ، تسمه تردمیل، تسمه برزنت، تسمه پلی کرد، تسمه پلی اورتان و …

آیکن تنوع بالای تسمه صنعتی

فروش سایر متعلقات و لوازم جانبی تسمه

فروش بست و چنگ تسمه، توری نوار نقاله (استیل/ گالوانیزه/کبریتی)، زنجیر و چرخ‌دنده، رولیک، قاشقک، واشر و سایر قطعات لاستیکی و تفلونی

آیکن خدمات پس از فروش

نصب تسمه‌های صنعتی (آپارات تسمه)

شرکت پیشرو صنعت آرشیت علاوه بر عرضه انواع تسمه‌های صنعتی، خدماتی همچون خدمات برش و اتصال تسمه را به روش‌های گرم و سرد و در اندازه‌های درخواستی به مشتریان ارائه می‌کند.

 

انجام پارات سرد و گرم تسمه
آپارات نوار نقاله
آپارات تسمه
انجام آپارات و نصب تسمه‌های صنعتی
نصب تسمه های صنعتی
درباره ما

شرکت پیشرو صنعت آرشیت

گروه بازرگانی پیشرو صنعت از سال 1368 در خصوص واردات و فروش تسمه، فعالیت خود را آغاز نموده.

بازرگانی پیشرو صنعت سعی دارد باپشتکار و تکیه‌بر سال‌ها تجربه، همواره خدمات ارزنده ایی را اراِئه دهد و در سرعت بخشیدن به فعالیت‌های صنعتی کشور بیش‌ازپیش نقش ایفا کند.

ازاین‌رو همکاری طولانی با بهترین کمپانی‌های تولید تسمه در سراسر جهان و واردات تسمه را از سال‌ها پیش آغاز نموده و برای بهتر شدن در این عرصه به تلاش خود ادامه خواهد داد.

همکاری با کمپانی‌های برتر

انجام پارات سرد و گرم تسمه
آپارات نوار نقاله
آپارات تسمه

شرکت پیشرو صنعت آرشیت

خدمات پیش از فروش بازرگانی تسمه پیشرو صنعت
برای تهیه‌ی و خرید تسمه از بازرگانی پیشرو صنعت، پیش از خرید هر نوع تسمه با توجه به نیازمندی‌های صنعت خود می‌توانید با متخصصان بخش فروش بازرگانی در ارتباط باشید و از مشاوره‌ی آن‌ها استفاده کنید.

گروه بازرگانی تسمه پیشرو صنعت همچنین قادر به واردکردن تسمه‌ی مورد سفارش شما و ارسال آن به سراسر کشور خواهد بود؛ بنابراین برای خرید تسمه حتماً نیاز به مراجعه‌ی حضوری نخواهید داشت و با مراجعه به سایت و آشنایی با محصولات و سپس تماس با مشاورین، خریدی مطمئن و آگاه را داشته باشید.

پیش از خرید هر نوع تسمه حتماً با مشاورین فروش ما در تماس باشید تا شما را در خرید تسمه راهنمایی کنند.

انجام آپارات و نصب تسمه‌های صنعتی
نصب تسمه های صنعتی